Blog

O nás

onyx fox jak docílit alignmentu a nastartovat zákon přitažlivosti

Jak docílit alignmentu

Jak docílit alignmentu? Jak postavit do jedné roviny sebe a své sny a cíle? Co to vůbec ten alignment je? A proč by naším cílem mělo být se v něm nacházet?

(Poznámka na úvod: jelikož všechno, co vím, jsem se naučila z anglických zdrojů, ani nevím, jak se alignmentu česky říká? Pokud to někdo víte, napište mi do komentářů :))

Co je to alignment? 

Podívejme se na celou tuhle záležitost z hlediska zákona přitažlivosti. Důvodem, proč se o zákon přitažlivosti vůbec zajímat, je naše touha něco získat, něco dokázat, někam se dostat, splnit si své velké sny. Abychom na ten konkrétní sen dosáhli, je potřeba být na stejné energetické vlně, na stejné vibraci, na jaké se náš sen/cíl nachází. No, a to je alignment. 

Dokážete ho cítit. Cítíte, že to, co chcete, k vám přichází. Jste uvolnění, šťastní, v rovnováze a harmonii, máte optimismus.  A především máte jistotu, že to, co chcete, je možné a na cestě k vám. A protože tuhle jistotu máte, nemáte naopak onen nepříjemný pocit potřebnosti. Jste otevřeni tomu, že se vaše přání může zhmotnit v jakékoliv podobě a nelpíte proto na tom, JAK se to má stát. 

Všechno kolem nás je energie. Vibrace. Jestliže něco chcete, vaše myšlenky a vaše pocity musí být v jedné přímce s tím, co si přejete. Být v souladu. Protože ta životní síla ve vás má schopnost ovlivnit vaše okolí. Pomocí vibrací. To nám může dokázat věda, protže jsme schopní změřit frekvence produkované naším mozkem. I například slavný Nikola Tessla se vibračními frekvencemi zabýval.

Klíč k manifestování

Umět si přát je ta lehčí část. Další krok v manifestování toho, co chceme, je už mnohem větší oříšek a podstatná část lidí si proto na něm vyláme zuby. A dospěje k názoru, že zákon přitažlivosti nefunguje. Jenže on funguje! Jen je třeba o něm vědět vše podstatné a užívat ho správně. Být v alignmentu – tedy vibračně v jedné ose s věcmi, lidmi či zážitky, které si chceme přitáhnout – je klíčové. Dokonce tak, že se říká, že až 90% z celého procesu je splněno, jakmile se do alignmentu dostanete! Jakmile ty správné vibrace zaktivujete. To proto, že už je jen krůček k fyzickému zhmotnění vaší tužby.

Vybudujte si momentum

Určitě máte chvíle, kdy se cítíte vážně dobře, sebejistě a nadějně, ale je možné, že tyto chvíle vám nevydrží. Tím pádem si nevybudujete momentum. Entuziasmus nás na chvíli povzbudí, ale nevydrží, protože jedna malá nepříjemnost nás může zase velmi rychle shodit dolů. Většina lidí totiž žije reaktivně – nechají se ovlivňovat vším, co se děje okolo nich, jejich nálada i vše, v co věří, je založeno na okolním světě a okolnostech. 

Nemůžeme se samozřejmě cítit dobře pořád, to nejde ani to není žádoucí, ani potřebné. Jen je třeba být v alignmentu většinu našeho času. Tím si vybudujete momentum. Posílíte své myšlenky a pocity, to vás povede k tomu, abyste konali ty správné činy. A naopak oslabíte vše, co vás doposud drželo zpátky. 

Klíčový je fokus. Soustředění se na to, co chcete. Do detailu si v hlavě zrekonstruujte tu věc, toho člověka, nebo cokoliv jiného, co si přejete mít ve svém životě. Jako byste to už měli. Buďte si vědomi svých pocitů. 

Proces alignmentu vám pomůže aktivovat zákon přitažlivosti. 

Je proto nezbytné v něm být, vědět, jak se do něj vůbec dostat, abyste si přitáhli všechno, po čem toužíte, pomocí zákona přitažlivosti. 

Jak tedy alignmentu dosáhnout? Pojďme si představit několik tipů, jak na to:

  1. V první řadě si musíte ujasnit, co vlastně chcete. Co chcete DOOPRAVDY? Nedělejte tu chybu, že se začnete ihned soustředit na to, co nechcete. Přeorientujte se na myšlenky a představy o tom, jaký výsledek požadujete. Jak ten váš cíl vypadá? Do detailu si ho ujasněte a představte. Je s ním spojena nějaká vůně? Zvuk? Pocit? Zapojte nejen oči, ale i další smysly. 
  2. Druhý krok je nesmírně důležitý, ale zároveň zábavný. Položte si otázku: “Co dělá ta verze mě, která už svého výsledku dosáhla?” A doplňte ji: “Jakým způsobem přemýšlí? Jak se chová? V co věří? Jak se teď obléká? Jak vypadá?” Cílem je, abyste se už teď cítili jako ta budoucí verze vás, která už vytouženou věc má. A právě tak se dostanete do souladu s vibrací, na níž se váš cíl pohybuje. 
  3. Třetí krok rozhodně není jednoduchý, protože od vás vyžaduje prokousat se všemi limitujícími faktory. Nyní musíte překonat váš strach, pochybnosti, omezené myšlenky a vše, co by vás brzdilo a zhmotnění vašeho cíle překazilo. Představte si to jako zeď, která je mezi vámi a vytouženým cílem. Zdá se vám skutečná, ale není! Je to jen iluze. A vy na to musíte přijít. Jen tak ji zdoláte. Jednou z technik, jak se té zdi zbavit, je tato: vytáhněte svůj zápisník a pište o této otázce: “Proč věřím tomu, že to nemůžu mít?” Ruka s perem vás překvapí, odpoví vám, co je pro vás tou hlavní limitací. 
  4. Na čtvrtý krok většina lidí zapomene, nebo se k němu ani nedostane. V čem spočívá? Musíte začít konat! Udělejte velký krok směrem k vašim cílům. Musíte fyzicky vykročit za svými sny. Cítíte nutkání něco udělat? To je znamení! Udělejte to, a pořádně! Vesmír vám totiž vždycky dodá to, oč ho požádáte. Ne však, pokud se ani nepohnete. Takže – pohněte se! Dejte Vesmíru najevo, že to opravdu chcete. 

Co bylo jednou snem, může být rázem realitou. 

A já vám přeji, ať se tak stane!

S láskou,

Barbie Leia

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.