Blog

O nás

Mé knihy

Knížky v sobě skrývají celý svět. Jaký objevíte dnes?

americké zápisky kniha barbora jiříčková

Americké zápisky

Barbora Jiříčková McHardy - knihy

Lantuin a Americké zápisky už se těší, až se začtete do jejich řádků!

kniha lantuin obálka barbora jiříčková

Lantuin: Svítání osudu

Dobrodružství velmi zvláštních teenagerů nás přivádí do jiné reality, která je ohrožena dosud nepojmenovanou zkázou. A spásou celé planety jsou tajemná DVOJČATA, nadaná paranormálními schopnostmi. Na jejich pouti je doprovázejí osobní duchové, záhadné telepaticky komunikující bytosti, které jim pomáhají jak ve sportovním klání, tak v překonávání překážek, a těch opravdu není málo. A když si k tomu přidáte hledání chybějících prvků pyramidy času, stvořené pradávnými ztracenými civilizacemi, máte základ napínavé a originální, především však původní české fantasy z pera mladičké nadějné autorky. Doplněno autorčinými ilustracemi.

kniha americké zápisky barbora jiříčková

Americké zápisky

Anna už od malička všem tvrdila, že chce studovat v USA. Nejdříve to byl jen sen, ale když se naskytla příležitost, neváhala a popadla ji za pačesy. A tak najednou stojí na letišti v Oklahomě, s sebou hromadu kufrů a tenisovou raketu. Ovšem to těžší má teprve před sebou, jak se proboha zvládne vypořádat se všemi záludnostmi vysokoškolského života? Jak jen zvládne život ve Státech? Proč tady proboha všichni nosí kovbojské boty? Jak se má sžít se svými spoluhráčkami?

Novinka, na níž se pracuje

Jaký příběh pro vás chystám na příště? Nechte se překvapit, ale vězte, že se znovu setkáte se svými známými postavami 😉

Barbora Jiříčková McHardy

Autorka

Barbora se narodila v malém Jablonci, ale to jí nezabránilo snít sny o velkých, vzdálených světech. Přála si poznat život blyštivého Hollywoodu, ale místo toho se ocitla mezi kovboji a indiány, v Oklahomském městečku Tahlequah, obklopeném široko daleko pastvinami a kravami. Na tamější univerzitě ale našla dočasný vřelý domov a využila nedocenitelných zkušeností k napsání Amerických zápisků, plných (možná pravdivých a možná smyšlených) patálií a zážitků.

Slunce a oceánu si ale přece jen užila, v jižní Kalifornii – v Long Beach, kde vystudovala nutriční vědy.

Má velkou slabost pro dobrou zmrzlinu, šperky, knížky, krásno a inspirování druhých.

spisovatelka barbora jiříčková kalifornie

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.