Blog

O nás

Naším posláním je probudit ve vás zářivé vnitřní kouzlo, které bude na vás i okolí působit jako hřejivé paprsky slunečního světla. Co byste řekli na život jako z románu? Planoucí láska, dobrodružství, magické předměty, kouzelná místa a hlavně vy jako hlavní hrdinka. Krásná, sebevědomá, která se nakonec dočká svého vysněného happy endu. Objevte luxusní šperky, autorské knížky a další krásné a užitečné věci, které tvoří svět onyxové lišky a nechte se také vtáhnout.

spisovatelka barbora jiříčková kalifornie

Seznamte se s autorkou:

Barbie Leia McHardy

Když mi bylo 13, rozhodla jsem se zažít LA… Během svých dětských let jsem byla stydlivá a často snášela posměšky i šikanu. Toužila jsem ale dokázat něco velkého. Když jsem potom získala stipendium na americké univerzitě a vydala svoji první knížku, pochopila jsem, že to, jak vypadá moje realita, mám zcela ve svém náručí. S podporou svých velkolepých zážitků chci i vám ukázat, že můžete mít VŠECHNO, nač upnete svoji mysl!

Mise:

Onyx Fox inspiruje všechny duše s velkými sny a dává jim vědomosti, nástroje a strategie potřebné k tomu, aby dosáhly všeho, o čem si dřív myslely, že je nemožné. Aby se staly tím, kým se vidí být ve svých snech. 

onyx fox mise
vize onyx fox

Vize:

Vize Onyx Fox je být zdrojem návodů a inspirace, jak si vytvořit snový život a jak být tím nejlepším člověkem, jakým můžete být. To vše s ohledem na zdraví těla, mysli a duše.

Rodinná firma

Základem rodiny je láska a důvěra, a ty vkládáme i do našich výrobků.

Jedinečný design

Žena ženám- vím, co máme rády. Luxusní šperky z drahých kovů a kamenů.

Ruční výroba

Zlatnické řemeslo je naší alfou a omegou. Poctivá ruční výroba.

Vždy něco navíc

Dělá nám radost dělat vám radost. Dáváme jen to nejlepší a něco navíc.

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.