Blog

O nás

zákon přitažlivosti jak si správně přát

Zákon přitažlivosti aneb jak si správně přát?

Zákon přitažlivosti je rozhodně tím nejznámějším a nejpopulárnějším vesmírným zákonem. Zpopularizoval ho především film Tajemství, který byl velkou senzací už v roce 2006, kdy vyšel, a následně kniha Tajemství. Jeho věhlas je pochopitelný, odhalení onoho tajemství totiž slibuje, že získáte úplně cokoliv, co si přejete – stačí na to jen pomyslet a silou myšlenek to k sobě přitáhnout! Znáš Tajemství i ty?

Pochopitelně to celé není tak snadné a je třeba znát finty a pravidla, aby zákon přitažlivosti pracoval ve tvůj prospěch. Pojďme si tedy na tuto krajně zajímavou záležitost posvítit.

Co je to zákon přitažlivosti?

Zákon přitažlivosti sám o sobě zní jako dar z nebes, jako splněný sen. Podle něj totiž můžeme získat všechno, na co pomyslíme a co si přejeme. Říká totiž, že myšlenky přitahují věci.

Ve skutečnosti je to tak, že myšlenky tvoří v našem těle vibrace a na jejich základě k sobě potom přitahujeme věci, které vibrují na stejné frekvenci. Můžete být čímkoliv chcete a mít cokoliv chcete.

Takže vysvětlení toho, co je to zákon přitažlivosti, je velmi jednoduché, zato otázka toho, jak si správně přát, už bude o něco komplikovanější.

Jak si správně přát

Dle zákona přitažlivosti k sobě přitáhneme přesně to, na co po většinu času myslíme a jaké vibrace si v sobě vytváříme. Takže pokud něco chceš, musíš se na to zaměřit. Myslet na to. Užívat si představu jaké to bude, až to budeš mít.

A nezáleží vůbec na tom, jestli je to něco, co považuješ za velké a obtížné. Pro vesmír to velké a obtížné není, tomu je jedno, jestli ti pošle věc malou nebo velkou. Vesmíru jde jen o vibrace. O vibrace, které tvoříš a které jsou jako magnet na to, co k sobě následně přitáhneš.

Aha. Takže my k sobě neustále přitahujeme, že? Ano. Neustále tvoříme nějaké vibrace a neustále přitahujeme. Proto se zákon přitažlivosti tak často přirovnává k zákonu gravitace, protože funguje neustále a nejde vypnout.

Je tedy třeba vědět, jak si správně přát. Musíš vědět, co chceš, a na to se zaměřit. To si přát. A mít z toho dobrý pocit. Uvěřit, že je to možné. Zbavit se všech limitů, které ti vnitřně brání to přitáhnout.

Proč si spousta lidí myslí, že zákon přitažlivosti nefunguje?

A ano, i ty věci, které vnímáš jako špatné, sis k sobě přitáhla. Často je kámen úrazu právě v tom, že se moc soustředíme na to, co nechceme. Ale to potom vede k čemu? K tomu, že k sobě právě to přitahujeme. Pokud celou naši pozornost věnujeme tomu, co nechceme, už nám ani nezbyde kapacita věnovat se tomu, co chceme. Hlava se nám zahltí myšlenkami na to, co nechceme, tělo zachvátí jakási paralýza a kolotoč už jede. A ty se blížíš blíž a blíž právě k té věci, které se tak moc chceš vyhnout.

Vytváříš tak odpor. Odpor vůči tomu, co doopravdy chceš. A zákon přitažlivosti pak nemůže fungovat, protože mu kladeš odpor.

Krom odporu také vytváříš rozpor. To když si něco přeješ, ale uvnitř sebe vlastně nevěříš, že je to možné. Nebo že si to zasloužíš. Nebo proč by se to mělo přihodit právě tobě. Vytváříš spoustu rozporuplných myšlenek, jak na vědomé úrovni, tak na úrovni tvého podvědomí. Proto si tolik lidí myslí, že zákon přitažlivosti nefunguje. Protože si sice něco přejí a myslí na to, ale uvnitř sebe nevěří, že to kdy můžou získat. Pak se jim v podvědomí omílají stále dokola myšlenky typu: Nemám to. Nemůžu to mít. Nikdy toho nedosáhnu. Stejně se to nestane. Nemám. Není. Ne ne ne…

Myšlenky navíc v tobě vytvoří emoce. Negativní emoce a negativní pocity nemůžou přece přitáhnout nic dobrého, nic pozitivního, to dá rozum.

Co tedy dělat, aby zákon přitažlivosti fungoval?

Neboj, pokud věříš, že zákon přitažlivosti nelže, bude fungovat i tobě. Já rozhodně věřím, že funguje. 100%. Vždycky. Jen se musíme naučit využívat ho ve svůj prospěch.

Každý z nás má jiné problémy, jiné bloky, tvoří jiný odpor. Bude tě to stát trochu bádání, možná pokusů a omylů a asi i hodně cviku, než přijdeš na to, jak si do svého života pravidelně a neomylně přitahovat všechno, co chceš.

  • Začni u menších věcí. A postupně na ně navazuj a buduj dál.
  • Snaž se nevytvářet odpor tím, že to, co chceš, chceš až moc usilovně.
  • Stanov si, co vlastně chceš. Pro někoho je lepší stanovit si to úplně přesně, pro někoho je to více obecné a jde spíše o pocit.
  • Zjisti, co v tobě ti brání věc získat/něčím se stát. Kolují ti v podvědomí nějaké protichůdné myšlenky? Nějaké bloky z dětství? Atd.
  • Sleduj, z čeho máš dobrý pocit, a toho se drž. A z čeho máš špatné pocity, to nech plavat. Úplně. Nemrač se na to, prostě to vypusť a nech plavat. Soustřeď se na to, co ti přináší dobré pocity.

Buď trpělivá, otevřená, a čekej. Tvá manifestace přijde v pravý čas. Ve chvíli, kdy jsi na ni připravena, kdy jsi odbourala veškerý vnitřní odpor a kdy už se sama nacházíš na úrovni vibrací, na které tvá vysněná věc také vibruje. Protože nejdřív musíš ty sama tu vibraci vyslat, aby se ti mohla její ozvěna vrátit v podobě zhmotněné manifestace. Obráceně to – bohužel – fakt nejde.

Představuj si ten pocit, jaký budeš mít, až budeš mít to, co si přeješ. Žij v tom pocitu. Musíš se vlastně už teď začít chovat tak, jak se budeš chovat ve své budoucí vysněné realitě. Musíš už teď být tou, která už to všechno má, všechno dokázala. Dělej to tak dlouho, dokud tomu sama neuvěříš a dokud se to nestane skutečností.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.