Blog

O nás

Menu Zavřít

2020

Tipy na vánoční dárky

Poslední týden, kdy garantujeme doručení do Vánoc!

Bestseller:

Sněhové vločky jsou Vašimi favority. Nabízíme je ve stříbře, pozlacené i zlaté (na objednávku). Jako náušnice i přívěsky. Jsou opravdu nádherným a kouzelným dárkem, kterým potěšíte každou ženu!

od 429 Kč 

Dárkové sety

Dárkové sety šperků pro ženy i muže, to je dárek, kterým nemůžete nic zkazit, naopak! Pokud toužíte po tom vidět rozzářené oči svého protějšku, a široký nadšený úsměv, jeden z těchto nádherných a pečlivě složených setů toho jistě docílí!

od 999 Kč

Knížky pro čtenáře

Knížka je nejlepším vánočním dárkem.

Knížkou totiž darujete celý svět! 

Šperky pro milovníky krásy

Šperk je ozdobou, šperk je potěchou. Pro každého navíc existuje ten pravý. Ti nejnáročnější mohou dokonce darovat šperk personalizovaný!

barbie leia onyx fox polaarka kolekce stříbrné náušnice na klapku min
#nastajnytip

Pro přítelkyni

Ohlašujeme exkluzivní předprodej!

Kolekce stříbrných a zlatých šperků POLAARKA v sobě snoubí sny a touhy s krásou tvořenou šperkařským řemeslem, po staletí pěstovaným na úpatí kouzelných Jizerských hor. 

Polárka je jako zářivý kompas, váš osobní ukazatel směru, kterým se máte dát, abyste došli ke svému největšímu cíli. Ke svému štěstí.

V exkluzivním předprodeji máte jedinečnou možnost získat přívěsek a náušnice – na skladě pouze po 10 kusech, tak neotálejte!

Pro maminku

Maminka pro vás má místo ve svém srdci vždycky. Dokažte jí svou lásku letos o vánocích! Darujte jí jedinečný šperk, který od nákresu až po finální rytinu vzniká pod rukama zručných českých šperkařů. 

Rytinu je možné personalizovat – přesně podle vašeho přání! 

306 Kč/ 3250 Kč (stříbro/zlato)

Pro tatínka

Najít ten správný dárek pro tatínka není snadná věc. Máme řešení! Náramek z přírodních kamenů se stříbrnými komponenty, kterému vévodí majestátní lví hlava. Lávové kameny kdysi bývaly pevnou skálou, která byla rozžhavena natolik, že v kapalné podobě vystoupala na povrch. Proto si v sobě nese sílu ohně. Je to kámen odvahy. Zároveň ale dává člověku uklidnění a sílu stát pevně nohama na zemi.

570 Kč

Pro sebe

Co může být lepším dárkem, než zdraví, krása a sebevědomí? 

V e-booku Vám nutriční specialistka a tenistka poradí, jak nastartovat hubnutí. 

Jak hubnutí funguje? Co jíst a co ne? Jak cvičit? 

Obsahuje snadno vstřebatelnou teorii, jídelníček, recepty i cvičební plán.

Pro dobrodruhy

Napínavé a originální dobrodružství, vedoucí až do jiné reality. Knížka Lantuin: Svítání osudu nabízí akci, dobrodružství, humor i tajemství. Potěší především čtenáře od 9 do 19 let, příznivce boje dobra se zlem, animovaných seriálů i neobvyklých sportů a bádání po ztracených pokladech světa.

289 Kč

lantuin kniha barbora jiříčková
americké zápisky kniha barbora jiříčková

Pro snílky a cestovatele

Anna už od malička všem tvrdila, že chce studovat v USA. Nejdříve to byl jen sen, ale když se naskytla příležitost, neváhala a popadla ji za pačesy. A tak najednou stojí na letišti v Oklahomě, s sebou hromadu kufrů a tenisovou raketu. Ovšem to těžší má teprve před sebou, jak se proboha zvládne vypořádat se všemi záludnostmi vysokoškolského života? Jak jen zvládne život ve Státech? Proč tady proboha všichni nosí kovbojské boty? Jak se má sžít se svými spoluhráčkami?

289 Kč

Pro štěstí nejen při sportu

Firma Milan Jiříček se pyšní několika specialitami: jsme hrdými výrobci šperků pro český tenisový tým a pro české biatlonistky! Samy sportovkyně tvrdí, že jim šperky přinesly štěstí a pomohly získat ty nejvyšší trofeje – Fed Cupový pohár i olympijské medaile!

Náušnice měly přinášet štěstí při závodech/zápasech, ale Češky je nesundávaly ani při tréninku. „Od té doby, co jsme je dostaly, jsme je nesundaly z uší. Všem se nám moc líbí, tak jen doufáme, že je neztratíme,” hrozila se Gabriela (tehdy) Soukalová jen té představy a se smíchem dodala: „Ostatní náušnice obdivují. Nejen holky, ale divili byste se, i chlapi!”

 

Teď máte i vy šanci obdarovat své blízké něčím tak jedinečným! Věříme, že štěstí přinesou i jim.

Pro každého sportovce

Češi jsou národem jednak hudebníků, tak také sportovců. Jistě v rodině nějakého máte. Čím mu vykouzlíte úsměv na rtech? Když bude moct všem hrdě prezentovat, jakému sportu se věnuje!

590 Kč

Pro ségru

Sesterské pouto je jedinečné. Vyjádřete ho kouzelným dárkem – vyberte pro ni přívěsek se znamením jejího zvěrokruhu, přívěsek s kouzelnou vílou, která jí bude připomínat, že přání se plní, nebo prstýnek s ještěrkou pro štěstí. Má ráda barvy? Zářivé náušnice se Swarowski komponenty budou trefou do černého!

459 Kč

Pro bráchu

Je brácha zapálený do fotbalu? Nebo hraje hokej? Darujte mu stříbrný přívěsek, kterým to svému okolí dá jasně najevo! Nebo mu dejte něco speciálního – náramek z přírodních minerálů se lví hlavou, který ho ozdobí a energie kamenů mu pomůže v životě a dosahování snů, se kterými se nikomu nesvěřuje.

570 Kč

Pro kamarádku

Náramky přátelství přesně vyjádříte, kolik pro vás kamarádka znamená! Vybírejte z mnoha jedinečných, ručně vyráběných vzorů.

Nebo raději náramek s nekonečnem?

od 259 Kč

galleon bay logo

Pro přítele

EXKLUZIVNÍ NOVINKA #2! Ještě než bude oficiálně představena, Onyx Fox má tu čest nabídnout limitované množství výrobků značky GALLEON BAY Los Angeles! 

Stříbrný přívěsek s galeonou je symbolem luxusu, volnosti, elegance a pozornosti pro detail, kterou tato značka vyjadřuje. Ošetřený drahocenným rhodiem proti černání. Svému příteli tak dáváte vůni dobrodružství, kalifornského slunce, slané vody a mužství.  

od 480 Kč

 

Pro tetičku

& další okouzlující ženy

Tety z nějakého kouzelného důvodu vždy přesně trefí, po čem toužíme! Udělejte radost na oplátku vy jim. Jak? Přesně zvoleným, milým dárkem od srdce! Prstýnkem, náramkem, přívěskem nebo náušnicemi rozhodně neurazíte žádnou ženu, naopak 😉 

od 249 Kč

stříbrné pánské šperky milan jiříček

Pro strýčka

& další cool muže

Je strýček nadšeným rybářem, jako ten náš? Nebo náruživým cyklistou? Příznivcem fotbalu? Seriózním elegánem? Nechoďte daleko, na eshopu Šperky Jiříček vyberete přesně to, co strýčka dokonale vystihne! 

od 360 Kč

Pídíte se po něčem speciálním?

Personalizované

šperky

Chcete obdarovat své blízké něčím naprosto jedinečným? Dát jim najevo, že jste na ně při výběru dárku skutečně mysleli? Darujte jim personalizovaný šperk, který vám ručně poryjeme tak, jak si určíte. Tím pozvednete šperk na úplně jinou úroveň! Nechte si vyrýt jméno partnerky, jména dětí, významné datum, nebo slovo, které tolik znamená právě pro vás. Darujte originál.

Ještě více inspirace:

Tady jsou naši favorité a bestsellery:

Darujte lásku radost design nadšení úsměvy

Přidejte se k newsletteru!

Získejte slevu 15% na uvítanou na celý první nákup na Onyx Fox a další speciální nabídky pouze pro odběratele!

onyx fox logo transparentní

10% a 15%!

Využijte slevové kupony

Zapište se a získejte slevové kupony celý svůj nákup jak na e-shopu Onyx Fox, tak na e-shopu Šperky Jiříček! Ale pospěšte si, promo akce je časově omezená!

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.