Blog

O nás

zdravý citrusový tvarožník

Zdravý citrusový tvarožník

Jump to recipe

Hledáte rychlý dobrý dietní cheesecake? Mám pro vás tenhle úžasný zdravý citrusový tvarožník!

Pokud vaše rodina miluje tvaroh tolik, jako ta moje, neváhejte. Tenhle dortík je tak dobrý, že jsem ho sotva stačila vyfotit! Velká výhoda také je, že suroviny nemusíte nijak zvlášť měřit a vážit, prostě to všechno vrazíte do mísy, smícháte a je to.

Dosladit si ho také můžete podle sebe, můžete dát víc cukru pro méně dietní dort a méně cukru pro více dietné dort. Doporučovala bych použít tekuté marcipánové/mandlové sladidlo nebo aspoň kapku mandlové tresti, ta kombinace citrusové a marcipánové chuti je totiž vážně luxusní!

Jakmile bude váš tvarožník upečený, vyndejte ho z trouby a nechte vychladnout, než ho “zaříznete”, vydržte, jinak by se vám totiž mohl rozpadnou, ale to je vlastně na vás 😀

Taky ho na konci dne přendejte do lednice, v teple by tenhle cheesecake dortík dlouho nevydržel.

Ten náš už je snědený, určitě ho ale budeme dělat znova, protože je hrozně dobrý, jednoduchý a navíc sytý a plný bílkovin! Fitness dezert jak se patří. Vyzkoušejte a napište, jak se povedl vám 😉

Tady už recept:

Příjemné pečení a dobrou chuť přeje Barbie Leia ♥

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.