fbpx

Rozzařte své světlo

Co bys řekla na život jako z románu? Planoucí láska, dobrodružství, magické předměty, kouzelná místa a hlavně ty jako hlavní hrdinka. Krásná, sebevědomá, která se nakonec dočká svého vysněného happy endu. Spojuji psaní, zdravý životní styl, šperky a zákon přitažlivosti v jedinečné kombinaci, kterou najdeš pouze tady na Onyx Fox. Mým posláním je tě inspirovat, motivovat a vést, abys dosáhla svého štěstí a splnila si své sny.

Bestsellery

spisovatelka barbora jiříčková kalifornie

Kdo je

Barbie Leia McHardy

Když mi bylo 13, rozhodla jsem se zažít LA… Během svých dětských let jsem byla stydlivá a často snášela posměšky i šikanu. Toužila jsem ale dokázat něco velkého. Když jsem potom získala stipendium na americké univerzitě a vydala první knížku, pochopila jsem, že to, jak vypadá moje realita, mám ve svém náručí. S podporou svých velkolepých zážitků chci i tobě ukázat, že můžeš mít VŠECHNO, nač upneš svoji mysl…

Newsletter

Freebies!

Získej mé nejlepší tipy pro zdravý a naplněný život přímo do své schránky! Navíc získáš 15% slevu na svůj první nákup v e-shopu Onyxové lišky!

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.