fbpx

Blog

O nás

Menu Zavřít
jak zhubnout

Jak nastartovat hubnutí za méně než 1 týden, aniž bys musela konzumovat drahá jídla z pytlíku?

Ročně lidé utratí biliony dolarů za hubnoucí přípravky a stejně se kil nakonec dlouhodobě nezbaví. A přitom by stačilo znát pár pouček, o kterých "weight loss průmysl" nechce, abyste jim věnovali pozornost.

Rychlé hubnutí
s e-bookem
"Odhal své FIT já"

jak zhubnout

Konečně dlouho postrádaný nástroj, který potřebuješ, abys začala hubnout!

Už máš dost, že z lidí kolem tebe se stávají štíhlí, fit lidé, zatímco tobě se to pořád nedaří a jsi z toho všeho zmatená a rozmrzelá? Teď můžeš získat informace, které jsou předávány vysokoškolskými profesory mladým dietologům na amerických univerzitách a použít je k získání štíhlého těla a zdravého sebevědomí, které jsi vždycky chtěla mít!

Co věda doopravdy říká na otázky o výživě, spalování tuků a zdravém životním stylu?

Ne vždycky jsem byla nutriční expertkou...

Cítit rozhořčení a smutek, že nežiju v těle, které miluji, bývalo mým denním chlebem. Bojovala jsem s tukovými polštářky na stehnech, s neforemnými pažemi a nejvíc ze všeho jsem se styděla za své měkké, vypouklé bříško! Ale víš co? Od té doby jsem už stačila ujít pěkný kus cesty!

Takže,

tady je můj slib tobě:

barbora jiříčková fitness ebook queen mary
Odpovím na ty nejpalčivější,

matoucí otázky o výživě, hubnutí a fitness! A to na základě nejnovějšího vědeckého výzkumu.

barbora jiříčková fitness ebook long beach
Vstoupíš do verze

sebe sama, která je fit a žije svůj nejlepší život a pyšní se tělem, které si vždy přála mít!

ebook fitness odhal své fit já
Zároveň úplně proměním

tvé myšlení tak, aby ses sama přestala sabotovat a konečně překročila svůj vlastní stín.

fitness ebook
Měla bys přestat pít

kávu, abys zhubla? Jak se naše tělo zbavuje tuku? Co musíš udělat, aby ses zbavila pneumatiky v pase? Jak proboha přežiješ bez svých oblíbených pochutin?

Spoiler alert!

Všechny tyto otázky dohromady poskytnou mnoho přelomových zjištění, které tě povedou k lepší péči o sebe, přimějí tě k těm pravým činům, které následně povedou k lépe tvarovanému tělu a vyšší kvalitě života celkově.

Tvé budoucí já může být lepší, než jsi se vůbec odvažovala doufat.

Rozhodně jsem vždycky milovala jídlo, to je jisté. A taky jsem se odmalička věnovala sportu. Jenže jsem nikdy dřív neměla ponětí o tom, jak které jídlo ovlivňuje naše tělo a náladu, jak cvičit, abych svému tělu dodala hezký souměrný tvar a aby zároveň pracovalo co nejlépe. Nyní mám bakalářský titul z dietologie a magisterský titul z nutriční vědy, takže – no teda! Svět výživy a zdraví pro mě teď má úplně jiný rozměr! Teď tohle všechno vím.

Se všemi těmito poznatky je teď můj život a) svobodnější, b) méně zmatený, c) méně ve stresu a d) více naplňující. Zároveň jsem si uvědomila, že stále existuje spousta žen, které zápasí s hledáním drobtů pravdy v lese plném hlasitých, matoucích a někdy dokonce nebezpečných rad o tom, jak zhubnout a co je zdravé a co ne. Díky svým nově nabytým informacím jsem viděla, o kolik snadnější by má cesta za fit postavou byla, kdybych už od začátku měla všechny správné odpovědi.

Teď, když je mi jasné jak moc jsem získala díky těm správným informacím, by nebylo správné nechávat si tyhle „zlaté střípky“ pro sebe…

Nyní chápu, že každé sousto, které vložím do úst, mě buď dostane blíž k mému cíli a nebo naopak dál od něj. Navíc mi zabralo léta, než jsem se naučila, jak vůbec funguje náš lidský metabolismus. A když jsem si myslela, že už vím všechno – BUM! Najednou se otevřelo tucet nových neprobádaných komnat, aby mi připomněly, že je potřeba jít dál a hlouběji, dozvědět se víc.

Teď už se cítím jistě ve své vlastní kůži. Hrdě nosím dostatek svalů, které dávají mému tělu tvar a vím také, že mé tělo je mým nejlepším parťákem. Že mě donese k mým největším snům a životním cílům, aniž by mě v tu nejnevhodnější chvíli nečekaně zradilo.

Představuji ti

Odhal své FIT já

E-book, který bude tvým nejlepším nástrojem na nakopnutí hubnutí, a to už během pouhých 7 dnů! Tam, kde ti jiné programy slibují zázračné výsledky, které se ale z dlouhodobého hlediska obrátí proti tobě, Odhal své FIT já nabízí:

odhal své fit já ukázka

Co s e-bookem získáš?

BONUS!

Jako bonus získáš klíč ke změně svojí reality + 3 kroky k tomu, jak toho docílit. Tato bonusová kapitola ti neuvěřitelně otevře oči, poskytne náhled na to, jak tvá mysl dokáže sabotovat veškerý pokrok, který uděláš a nabídne řešení, jak ze začarovaného kruhu ven, jak tuto sebe-sabotáž prolomit a dostat se tam, kde sníš, že jednou budeš, a kde také doopravdy být chceš!

ZÍSKAT VŠECHNY TYTO INFORMACE MĚ STÁLO DOSLOVA TISÍCE DOLARŮ A K TOMU JEŠTĚ NESPOČET HODIN VÝZKUMU, UČENÍ SE A STUDIA…! ALE TEĎ TI JE VŠECHNY PŘEDÁVÁM ZA ZLOMEK TĚCHTO HODNOT.

Nahlédni dovnitř:

odhal své fit já fitness citát a fotka
odhal své fit já o autorce
odhal své fit já ukázka recepty

Pokud chceš získat veškeré vědomosti a nástroje ke kompletní proměně tvého těla, mysli a života, klikni na tlačítko a pořiď si Odhal své FIT já právě teď.

Co říkají mé klientky?

Přínosné pro všechny co chtějí ideální váhu a zdraví
Přínosné pro všechny co chtějí ideální váhu a zdraví
atf
Read More
Tuhle knihu bych dala mezi top 2% té spousty knih, blogů a videí která jsem o hubnutí a zdraví viděla. Autorka je důkladná v obsažení všech aspektů hubnutí se svojí jedinečnou kombinací náhledu vědeckého, praktického a osobního. Největší přínos pro mě měly doporučení ohledně chutí, nadýmání a změny prostředí tak, aby vás to nasměrovalo k úspěchu. Zahrnutý je ukázkový jídelníček na jeden týden s mnoha rychlýmy, zábavnými a cenově dostupnými jídly. Je tam dokonce i nákupní seznam! Cvičební plán a fotky? Zahrnuto. Všechny vaše otázky jsou zodpovězeny a knížka obsahuje všechno, co byste po praktické stránce k hubnutí jen mohli potřebovat.
Zajímavá knížka! Je čas se namotivovat!
Zajímavá knížka! Je čas se namotivovat!
Wassim
Read More
Knížka se moc příjemně četla, autorka to vše udělala velmi srozumitelné, i ty komplexnější koncepty byly srozumitelné. Slova působí, jako by na vás mluvila kamarádka. Moc jsem ocenila fitness program a fotky, které vám ukážou jak každý cvik provést. Rozhodně je zakomponuji do své rutiny! Tuhle knihu moc doporučuji každému, kdo hledá něco, co jim pomůže vylepšit zdraví, stravování a životní styl.
Inspirativní četba
Inspirativní četba
Sinea7
Read More
Jak inspirativní a snadná četba! V knížce je tolik nápadů a kroků k tomu, jak se stát zdravější, které můžete hned podniknout. S touhle knihou už nebudete mít žádné výmluvy, proč se nepřiblížit svým cílům.
Super kniha, co se bude hodit
Super kniha, co se bude hodit
Lucia
Read More
Obsáhlý průvodce k lepšímu, udržitelnému životnímu stylu, který vám přijde vhod! Rozhodně doporučuji.
Přehledné a souhrnné
Přehledné a souhrnné
Nikča
Read More
Na internetu toho vidíte tolik, takže bylo přínosné dozvědět se, jak začít hubnout takhle přehlednou formou! Všechno je vysvětleno, ale nezdlouhavě. U cvičebního plánu se zapotíte, ale tak to je potřeba očekávat 😀 Jídla jsou super, nic složitého, což mi vyhovuje.
Previous
Next

Představ si, jak saháš do svého šatníku pro tu hezkou sukni, kterou sis koupila už dávno ale nikdy ji ještě neměla na sobě, protože je ti tak natěsno, že se ti v teplém dni třou stehna o sebe. Jenže teď už před tím šatníkem nemusíš dvacet minut stát a kritizovat se – místo toho si tu sukni můžeš bez problémů obléct! V tu chvíli tě odnese růžový obláček blaha… A představ si také, do jaké výšky vystřelí tvé uzdravené sebevědomí! 

Představ si, jak si ušetříš tu ubíjející bitvu ve tvé hlavě, když se snažíš přijít na to, co bys měla jíst, abys konečně získala postavu, o které sníš. Představ si, jaké bude tvé odpoledne, aniž bys ve tři hodiny pocítila onen obvyklý útlum…

Představ si, jak zakončuješ svůj den spokojená, naplněná a plná optimismu! Shledáš, že brzy začneš od lidí kolem sebe slýchat komplimenty. Budou ti nevěřícně říkat, jak celá záříš a jak skvěle vypadáš!

1. Možná jsi už vyzkoušela nespočet diet, které tě ale zradily a ty jste teď skeptická, jestli tenhle e-book bude jiný...

→  Odhal své FIT já je průvodce navržený právě proto, aby byl perfektní startovní pomůckou pro chvíli, kdy už tě všechny pochybné způsoby hubnutí zklamaly. Jakmile se tak stane, dojde ti, že je potřeba zavázat se k opravdovému, vědecky prokázanému způsobu hubnutí a tvarování těla, který bude mít ne jen krátkodobý, ale i dlouhodobý efekt.

2. Snad i pochybuješ o vlastních schopnostech, trápí tě, jestli vůbec dokážeš vydržet u nějakého plánu na zdravý životní styl...

→ To je důvod, proč se Odhal své FIT já soustředí na úplné základy, které je ale potřeba do detailu znát, hned v úvodu. A proč začínáme „pouze“ sedmi denním plánem. Sedm dní je totiž dostatečně krátkých na to, aby přechytračily tvůj mozek a utlumily pochybnosti, ale také dostatečně dlouhých na to, aby sis začala vytvářet nové návyky, které budou k nezaplacení.

3. Zřejmě tě zajímá, jestli bude přerušovaný půst pro tebe vhodný...

→ Přerušovaný půst vlastně není dieta, ale způsob stravování. Nespočet žen už tuto metodu využil k dostání se do té nejlepší kondice, v jaké kdy v životě byly. Přerušovaný půst minimalizuje hlad, dává ti šanci dopřát si větší porce jídla, má skvělé účinky na tvé zažívání a dokonce šetří čas, protože musíš připravovat méně jídel. Pokud ale i přesto nebudeš chtít na přerušovaný půst přistoupit, můžeš si jídla během dne rozložit na několik menších porcí, podle svého uvážení, tak, aby ti to vyhovovalo.

odhal své fit já před a po

A výsledek?

Ujišťuji tě, že uvidíš (a pocítíš!) skvělé výsledky už za kratičký čas!

ZDARMA pro tebe:

Jak přesně začít?


Jestliže chceš zhubnout rychle, bezpečně a natrvalo, musíš vědět, jak na to.
Poradí ti moje příručka Jeden zdravý den.
Nech si ji doručit ZDARMA do své schránky!

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.