fbpx

Nutrition

Jsem vystudovanou nutriční terapeutkou

Vystudovala jsem bakaláře  dietologii na Northeastern State University v Oklahomě, USA a poté magistra na California State University Long Beach v Kalifornii, USA.

Ještě na univerzitě jsem založila stránku Barbie’s Nutrition. Jak jde vývoj dál, založila jsem Onyx Fox, kterou teď čteš i ty, liško. Články, které jsem na Barbie’s Nutrition napsala, se postupně budou objevovat i tady, na Onyx Fox.

Výživa mě zajímá a baví. Vždycky jsem se snažila nejen vypadat co nejlépe, ale také se co nejlépe cítit a být zdravá. Díky svému mnohaletému studiu dokážu odporně poradit se zdravou výživou a pohybovou aktivitou.

Začni s e-bookem!

Odhal své FIT já

Jsi začátečník nebo falešný začátečník a chceš zhubnout? Pokud hledáš něco, co ti poradí jak začít a dá ti všechno, co potřebuješ k tomu, abys hubnutí nastartovala, tak Odhal své FIT já je pro tebe tou nejlepší volbou! Zodpoví všechny otázky o hubnutí, poskytne jednoduchý jídelníček z dostupných surovin a přidá jednoduchá cvičení navržená tak, aby maximalizovala spalování tuků. Už za 7 dní uvidíš výsledky!

unleash your fitter self ebook barbora jiříčková

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.