Blog

O nás

keto pizza recept

Keto pizza – recept na famózní pochoutku

Jump to recipe

Říkáte si, proč keto pizza? No, low carb, tedy nízkosacharidové stravování je momentálně dost populární. Hlavně kvůli tomu, že lidem pomáhá udržovat si štíhlou linii. Extrémní verzí je keto dieta, která sacharidy omezuje na minimum, ale báječní se s ní shazují v zimě nabytá kila. Další skvělou zprávou je, že keto dieta nevylučuje snad nejoblíbenější jídlo světa: pizzu!


Jelikož ty po zimní kila navíc teď shazuji i já, přizvala jsem keto dietu do svého života. (Pokud vás zajímá víc o hubnutí a výživě, doporučuji vám pročíst si mé články na Barbie’s Nutrition). A když jsem potom zjistila, že si můžu dopřát pizzu, na kterou jsem zrovna dostala chuť, a že je navíc tak snadné ji vyrobit, musela jsem to vyzkoušet.

A výsledek?

Keto pizza byla tak dobrá, že si celá rodina maximálně užívala každé sousto! Taťka dokonce prohlásil, že tohle je ta nejlepší domácí pizza, jakou jsme kdy udělali!

Takže se s ní rozhodně zavděčíte i těm, kteří sacharidy zrovna neomezují.

Jak si ji připravit? Nebudete ani věřit, jak je to jednoduché!

Poznámka: Těsto by mělo být z mandlové mouky, ale já použila rozemleté vlašské ořechy, protože jich máme spoustu ze zahrádky, takže pokud jste na tom stejně, vůbec se ty vlašáky nebojte použít, výsledek je opravdová lahoda!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.