Blog

O nás

nakládaný kopr ve sladkokyselém nálevu

Domácí zavařování: Kopr ve sladkokyselém nálevu

Jump to recipe

Začíná nám nová sezóza, jupí!A já vám představuji novou sérii, která nás provede celým zbytkem roku 2020: DOMÁCÍ ZAVAŘOVÁNÍ! Pojďme si společně připravit zdravé, chutné a eco-friendly potraviny! Čeká nás kompotování, zavařování, marmeládování, nakládání a mnohem více!

Je úžasné sledovat, jak se příroda probouzí. Aprílové počasí s sebou nese sluníčko i déšť a stromy i keře vypučí každým dnem o neuvěřitelný kus! A hlavně – objevují se první bylinky. Kopřivy, pažitka, medvědí česnek, sedmikrásky… a ve skleníku našeho prastrejdy taky spousty kopru!

Bydlíme ve stoletém domě. V něm je na chodbě špajzka od podlahy až po strop, plná sklenic a skleniček. Hotový ráj kompotů a zavařenin a sušených bylinek!

Už naše prababička zavařovala, babička hodně zavařovala, no a teď je na nás, abychom špajzku v zimě vyjídali a v létě doplňovali.

Pojďte si tedy se mnou dát závazek, že budeme plodiny své zahrady a úlovky z farmářských trhů využívat co nejlépe!

První na řadě je tedy již zmíněný kopr!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.