fbpx

Soukromý

Coaching

Můj jedinečný styl mentorství

kombinuje vědu a spiritualitu.

Osobní rozvoj, zdravý životní styl – vše, co potřebujete, abyste se přestali motat v kruhu a konečně si začali plnit své sny!

Vítejte na Onyx Fox

Pomůžu Vám při cestě za svým nejlepším já. Předám Vám nástroje a vědomosti k tomu, abyste své nehmotné sny přeměnili v báječnou skutečnost.

Můj coaching je pro vás, pokud:

1. Jste odhodláni na sobě pracovat

Coach je tu od toho, aby vám poskytnul vědomosti, nástroje úspěchu a motivaci. Na vás už je aplikace. VY musíte být připraveni jednat a dát do procesu svoji práci. 

2. Jste připraveni dosáhnout svého nejvyššího potenciálu

Už máte dost potlačování svých tužeb. Je čas konat a dostat se na vyšší level, na kterém máte právo být. 

3. Jste připraveni investovat do sebe

Pochopili jste, že investovat do sebe je to nejlepší, co můžete udělat. Pokud vyrostete vy, budete mít mnohem větší kapacitu na to, abyste pomohli těm, na kterých vám záleží nejvíc. 

4. Potřebujete pomoc s hubnutím a zdravým životním stylem

Výživa je moje specialita. Čekejte ale víc, než jen povídání o zelenině. Pokud jste připraveni začít s hubnutím ve své hlavě, jste na správné adrese. 

barbora jiříčková barbie leia coaching

5. Čekáte od života víc

Hubené tělo, peníze, úspěch… To vše můžete mít. Vy ale navíc hledáte naplnění. Nespokojíte se se všedností, chcete všechno, co nám život nabízí. 

6. Chcete přísun pozitivní energie a motivace

Jste na 1000% připraveni nechat se vést, ale nejste zvědaví na žádnou negativitu či hrubé jednání. Chcete ve svém coachi najít podporu, díky níž převezmete zodpovědnost za své štěstí a vezmete svůj život do svých rukou. Dosáhnete takových prozření, jako nikdy předtím.

Můj coaching pro vás není, pokud:

Čekáte, že coach za vás udělá úplně všechno.

Nejste ochotni investovat do sebe.

Nebudete rady coache brát vážně.

Jste předem připraveni mít spoustu výmluv.

Vaše investice:

690 Kč za 1 lekci (30 - 45 minut)

Připraveni postoupit na nový level a najmout si coache?

Společně odhalíme, co vás drží zpátky v cestě za vaším cílem. Jakmile budete vědět, co jsou vaše limitující přesvědčení, budete je moci přepsat, budete schopní nahradit je přesvědčeními, které vám budou sloužit. Už napořád. Poskytnou vám NEOMEZENOU motivaci pracovat na svém snu. Vaše podvědomí vás přestane sabotovat, naopak – povede vás k rozhodnutím a činům, která jste celou tu dobu potřebovali udělat, abyste se posunuli dál. Můžete konečně mít štíhlejší tělo, lepší vztah, získat povýšení nebo více peněz na svém účtu! Co je tím VAŠÍM nejtajnějším snem? Pojďte si ho konečně splnit.

Výborně! Email už je na cestě 💌


Zkontroluj svůj inbox a složku hromadné.

Důležité!

Je možné, že email s kuponem přijde do složky HROMADNÉ/Promotions. Aby sis byla jistá, že nezmeškáš žádné další výhodné nabídky a dárečky, přesuň můj email do inboxu a ulož si adresu.